Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan FIT Solutions, yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan yazılım firmasıdır.

Müşterilerimizden


 • '' FIT'nin e-Fatura çözümünü şuanda kullanmaktayız. Daha öncesinde GİB'nın portalini kullanıyorduk. Dotto Bilişim Teknoloji firmamızda orda bazı yaşamış olduğumuz problemler yüzünden FIT'nin çözümünüde bildiğimiz için FIT'nin çözümüne hızlıca geçiş sağladık. FIT ekibi çok hızlı bir şekilde etegrasyonumuzu sağladı.''

  Volkan Dinç
  Kurucu

 • Öncü projelerimizden bir tanesi de Vestel yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerinin sağlanması oldu. 2016 yılı itibariyle yetkili servislerimizin e-Fatura geçişlerine başladık.  SAP entegrasyonlarımıza en uygun çözümleri sağladığı için FIT firmasıyla çalışmaya karar verdik.

  Rasim Damkaş
  Saha Operasyonları Destek Sorumlusu

 • Konum Atın, Geliyorum! sloganıyla ihtiyacı olan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıp, 30 dakika içerisinde e-Fatura , e-Arşiv gibi hizmetleri devreye sokabiliyoruz!

  Murat Tikveşli
  İzmir Bayisi


 • 4500'den Fazla Referansıyla  Türkiye'nin  En Sevilen e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı FIT Solutions e-Dönüşüm Sektöründe Lider Olmayı Sürdürüyor!

   

   

  Siz De Aramıza Katılın!

  Kayıt Olmak İçin Tıklayın

   

  FIT Solutions
  Müşteri Hikayeleri
 • ''FIT Solutions'ı tercih etmemizdeki sebeplerinden biri bize bir çok alanda kolaylık sağlaması.FIT Solutions'ın bize sunduğu e-Fatura çözümü ile kağıda verdiğimiz önemle örtüştüğünden iyi bir sinerji yakaladık! Gelecekte bu ortaklığı daha ileriye taşımayı umuyoruz.''

  Mert Çanga
  Genel Müdür

Çözümlerimiz

Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.