Kurumsal » FIT Solutions Hakkında

FIT Solutions Hakkında

Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan FIT Solutions, yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır.

2013 yılında %300, 2014 yılında ise %60 büyüme gösteren FIT Solutions, Türkiye’nin en büyük 2000 şirketinin %70‘ine hizmet vermektedir. Ayrıca dünyadaki en büyük 25+ uluslararası firmanın Türkiye’de faaliyet gösteren işletmeleri, elektronik çözüm ortaklığı için FIT Solutions’ı tercih etmektedir. SAP Muhasebe Yazılımları için 2012 yılında Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) onay alan FIT Solutions’ın başvuruda bulunduğu yaklaşık 10 farklı yazılım sisteminin onay süreci ise tamamlanmak üzeredir.

‘e-Fatura’, FIT Solutions’ın Türkiye’de ilk akredite ettiği elektronik çözümdür. FIT SAP e-Fatura Çözümü’nü tercih eden firmaların sayısı 1500’ü aşmıştır. Türkiye’de birçok yerel ve uluslararası firma, e-Defter ve e-Bilet hizmetlerinden faydalanmaktadır. e-Arşiv, e-İrsaliye ve benzeri birçok elektronik çözüm projesi de seçenekler arasında yer almaktadır.

Türk Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) verilerine göre, Türkiye’de e-Fatura pazarı yaklaşık 300 milyon dolar ve ‘e-Dönüşüm®’ süreciyle birlikte pazarın hızla ve ciddi oranda büyümesi bekleniyor. FIT Solutions, yarattığı katma değer ile bu süreçte aktif rol üstlenmektedir.

İlkler Her Zaman Önemlidir

FIT Solutions’ın Türkiye’de ilk akredite ettiği elektronik çözüm, Türk Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) verilerine göre Türkiye’deki pazar karşılığı 300 milyon dolar olan e-Fatura, 1500’ü aşan müşteri sayısıyla FIT Solutions’ı bu alanda lider yapmaktadır.

e-Defter söz konusu olduğunda GİB tarafından Türkiye’de uyumluluk onayına sahip olan sadece 30 firmadan birisi de FIT Solutions’tır.

Çevreye Duyarlı, Yeşile Aşık

FIT Solutions, dijital dünyanın olanaklarını maksimum seviyede kullanırken kendi ürettiği inovatif e-Dönüşüm® çözümleriyle de kağıt tüketimini azaltmayı ve doğayı korumayı kendisine misyon edinmiş, yeşile aşık bir firmadır.

Kaydınız başarıyla alındı! Teşekkürler.